چهارشنبه 11 اسفند 1395
11:06
مونا احمدی

بهترین سئو مدیریت محتوا

یکی از اصلی ترین عوامل در جهت سئو سایت، بهینه سازی نشانی اینترنتی برای سئو و موتور‌های جستجو و کاربران است. بهینه سازی نشانی اینترنتی برای بهینه سازی سایت در طراحی سایت خیلی مهم می‌باشد. احتمالا برای شما هم پیش آمده است که به خاطر سیاری و گنگ بودن نشانی اینترنتی سایتی از آنجا خارج شده‌اید. در این نوشته می‌خواهیم نکته‌هایی را در ارتباط با بهینه سازی نشانی اینترنتی به منظور بهینه سازی سایت هم برای پیشرونده‌های موتور‌های جستجو و همچنین برای کاربران بیان نماییم.


[ بازدید : 31 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

اولین قدم های یک سئوی موفق

سه شنبه 10 اسفند 1395
13:54
مونا احمدی

اگر شما بهترین سایت را طراحی کرده باشید اما بازدید کننده ای نداشته باشید عملا در جهت طراحی سایت کاری نکرده اید.

طراحی سایت شما برای اینکه بازدید کننده داشته باشد بایست در نزد موتور های جستجو بهینه سازی و یا سئو شود، بدون سئو طراحی سایت شما بازیدکننده ای نخواهد داشت.

در واقع آمار بازدید سایت شما وابسته به سئو شماست.خدمات سئو : تیم سئو کندو با استفاده از علم روز سئو و با بهره گیری از آخرین روش های بهینه سازی سایت، وب سایت شما را در نزد موتورهای جستجو بهینه می نماید.


[ بازدید : 44 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

تاثیر سئو سایت روی تبلیغات گوگل

سه شنبه 10 اسفند 1395
13:51
مونا احمدی


در هر کسب و کاری که هستید، برای رسیدن به موفقیت به زمان نیاز دارید و همانطور که از کلمه «زمان» می‌دانیم، این کار یعنی مدتی طول می‌کشد. راه‌ های موفقیت منحصر به فرد هستند اما تاثیری که می‌گذارند و کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند بسیار عمیق است. نکته مهم این است که روند طراحی سایت شما چگونه به سئو یا سئو سایت ختم می‌شود. راهی که طراحی سایت شما از آن طریق، سئو یا سئو سایت ختم می‌شود، تعداد بازدیدکنندگان و ترافیک طراحی سایت شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد.[ بازدید : 35 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

چگونه سئو سایت را به بهترین حد خود برسانیم

سه شنبه 10 اسفند 1395
13:48
مونا احمدی

طراحی سایت بر دو اساس بنیادی بنا شده است: خلاقیت و تقلید.

اکثر طراحان سایت مشتاق به در اختیار داشتن و استفاده از به روزترین روش های طراحی و بهینه سازی سایت هستند تا هنگامی که این روش ها همگانی باشند. برخی مواقع این خلاقیت جای خود را به تعصب بدون مورد می دهد. ولی سفارش می شود که با نگاهی بزرگ و گسترده از تقلید تعصب گرانه به روش های تازه به این کسب و کار نگاه کنید. در این نوشته در باره روش های سئو نکاتی را مطرح می نماییم.


[ بازدید : 34 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

چرا بازاريابی موتور جستجو ضروری است؟

دوشنبه 9 اسفند 1395
12:18
مونا احمدی


مهمترین جنبه ی سئو ساده كردن وب سایت تان برای كاربر و ربات های موتور جستجو است. هرچند موتورهای جستجو بطور فزاینده پیچیده شده اند ولی هنوز نمی توانند صفحات وب را مانند انسانها درك كنند. سئو به موتور كمك می كند تا ببیند هر صفحه در چه موردی است و چگونه برای استفاده ی كاربر مفید خواهد بود.


[ بازدید : 43 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

سئو دائما در حال تغییر است

دوشنبه 9 اسفند 1395
12:17
مونا احمدی


وقتی در اواسط 1990 بازاریابی جستجو یا همان سئو شروع شد ، چیزهایی از قبیل كتابچه راهنما ، تگكلمات كلیدی متا و چاشنی های كلیدی همگی بخش عادی ای از تاكتیكهای ضروری برای بدست آوردن رتبه ی خوب بودند. در سال 2004 ، بمباران لینكی با متن لنگر (anchor textt) ، خرید انبوهی از لینكها از وبلاگ های اسپم خودكار و ساختن انبوهی از وب سایت های هم لینك شده تماما اهرمی برای ترافیك شدند. در سال 2011 , بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی و vertical search inclusion اصلی ترین روشها برای بهینه سازی موتور جستجو بوده اند و آلگوریتم موتورها همراه با این تکامل اصلاح شده اند , بنابراین تاکتیکهایی که در سال 2004 کاربرد داشتند امروز به سئو ی شما صدمه میزند.


[ بازدید : 38 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

آموزش انتخاب کلمات کلیدی

دوشنبه 9 اسفند 1395
12:16
مونا احمدی

سئو سایت خود را در کدامیک از واژه‌های کلیدی بهینه کنید؟، نقش گزینش واژه‌های کلیدی متناسب با طراحی سایت تان در بهینه سازی سایت چیست؟، واژه‌های کلیدی متناسب با طراحی سایت تان چه اثری در بازاریابی اینترنتی کسب و کارتان بر مبنای موتورهای جستجو دارد؟، در این نوشته سعی می‌کنیم به این سوالات جوابی مناسب بدهیم.


[ بازدید : 38 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ادامه مطلب

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به آموزش سئو و بهینه سازی سایت است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب انجام پروژه متلب انجام پروژه های دانشجویی مجله اینترنتی دلنا ثبت شرکت ثبت برند نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال
بستن تبلیغات [X]